جهت پرداخت مبلغ سفارش خود می‌توانید یکی از روش‌های زیر را انتخاب نمایید:

۱- پرداخت از طریق درگاه اینترنتی (پرداخت آنلاین)

تمام کاربران چاپ آقا می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، با داشتن هرگونه کارت بانکی عضو شتاب، از طریق درگاه اینترنتی بانک ملت در سایت تیم گراف و یا از طریق “مشاهده حساب کاربری” هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت نمایند. لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.

۲- پرداخت از طریق بانک (کارت به کارت یا پرداخت به حساب)

کاربرانی که امکان پرداخت هزینه از طریق درگاه اینترنتی بانک ملت در سایت تیم گراف را ندارند می‌توانند با استفاده از شماره حساب و یا شماره کارت‌هایی که در این قسمت قرار داد شده است وجه سفارش خود را پرداخت نمایند.

جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توانید از دستگاه‌های ATM (عابر بانک) استفاده کرده و یا به صورت اینترنتی عملیات کارت به کارت یا انتقال به حساب را انجام دهید. البته در نظر داشته باشید که انتقال وجه از طریق درگاه پرداخت اینترنتی سایت تیم گراف به علت آنکه همراه با اتوماسیون سریعتر و آسان‌تری است پیشنهاد می‌کنیم که از آن روش جهت پرداخت استفاده نمایید.

بانک پاسارگاد

5022-2910-9116-0745

علی کریمی یار

لطفا پس از واریز وجه و پرداخت موفق، تصویر فیش واریزی را به همراه شماره سفارش خود از طریق یکی از روش‌های زیر برای ما ارسال فرمایید.

  1.  ارسال به آدرس ایمیل : teamgraph@gmail.com
  2.  ارسال به ID تلگرام : team_graph@
     

توجه داشته باشید که :عدم اعلام واریز مبلغ سفارش به مجموعه تیم گراف باعث می‌گردد تا سفارش شما در پروسه تولید قرار نگیرد.