کارت ویزیت همیشه دارای اهمیت بوده و به نوعی معرفی کننده و نشانگر شرکت یا شغل شما است.

کارت ویزیت ها در ابعاد و جنس های مختلف هستند که از نخست در امور دیگر به کار برده میشدند اما در حال حاضر بیشتر در امور کاری به کار گرفته میشوند که در این مقاله به ان میپردازیم.

کارت های ویزیت از نخست تا امروز

اولین کارت های ویزیت را تاجران چینی تقریبا در اواسط قرن 15 استفاده میکردند. اما این کارت های ویزیت تقریبا شباهتی به کارت ویزیت های امروزی نداشتند.

اما اولین کارت ویزیت هایی که شبیه به نسخه های امروزی بودند را در قرن 17 در اروپا بوده.که آنها در زمینه کاری از این کارت های ویزیت استفاده نمیکردند.

آنها برای ملاقات یا آشنایی با شخص مهم دیگری اول این کارت های ویزیت را برای آن شخص ارسال میکردند.اگر طرف مقابل هم یک کارت ویزیت متقابلا ارسال میکرد به معنای قبولی ملاقات بود.در این کارت ویزیت ها خود را معرفی و سوابق شاهزادگی خود را مطرح میکردند.

در آمریکا کارت ویزیت،در قرن 18 رواج پیدا کرد که مساعل درج شده داخل آن طراحی های ساده مثل نام و یک نقاشی ساده بود.که بعد از مدتی جنبه عمومی پیدا کرد و وارد مسائل کاری و تجاری شد.در صورتی که در جاهای مختلفی ار دنیا در مسائل مختلفی استفاده میشود.

در ایران نیز کارت ویزیت ها در مسائل کاری محدود شده اند و کسی از آنها در راه های دیگر که جذاب هم هستند استفاده نمیکند.

انواع کاربرد های کارت ویزیت

کارت ویزیت در اهداف مختلفی اراعه میشوند که در مساعل کاری میتوان به (بازاریابی،تبلیغات،اطلاع رسانی،ارتباطی،معرفی مشاغل)اشاره کرد.

دیگر هدف کارت ویزیت که حتما همه شما آن هارا مشاهده کردید هنگام دادن کادو یا فرستادن دسته گل روی آنها یک کارت ویزیت میگزارند و خود را معرفی میکنند.

انواع کارت های ویزیت

کارت های ویزیت در انواع مختلفی چاپ میشوند که شما میتوانید با شناسایی آنها بهترین کارت ویزیت را برای خود انتخاب کنید.

کارت ویزیت های عجیب

کارت ویزیت هایی وجود دارند که قطعا از نظر مخاطبان عجیب به نظر میایند.مانند کارت ویزیت هایی که قابل رشد هستند یعنی داخل آنها دانه وجود دارد که بعد از کاشت انها رشد میکنند.همینطور کارت ویزیت های قابل خوردن هم وجود دارد که بیشتر به عنوان تستر از آنها استفاده میشود.کارت ویزیت هایی نیز وجود دارند که بیشتر عطر و ادکلن فروش ها از آنها استفاده میکنند که حالت خوشبو کنندگی دارد.

کارت ویزیت هایی با ویژگی های عالی

دیگر کارت ویزیت ها ویژگی بازی و سرگرمی دارد که بعضی از آنها مانند پازل هستند. که میتوان با سرهم کردن آنها به لگو یا یک شکل خاص رسید.

مثل بعضی از مبلمان فروشی ها که کارت ویزیت های آنها تبدیل به مبل میشوند.

نوعی از کارت ویزیت ها هم ویژگی های کاربردی دارند. به عنوان مثال در کافه ها نوعی از کارت ویزیت ها پیدا میشوند که به شکل های جا لیوانی هستند . میتوان به شکل های دیگری از این جور کارت ویزیت ها اشاره کرد ،که دارای برخی ابزارها برای مشاغلی مثل تعمیرات دوچرخه هستند.

کارت ویزیت های بعدی که از ویژگی های عالی برخوردار هستند این است که کاملا حرفه ای طراحی شده اند.که نشانگر کامل شغل و حرفه شما هستند.

همچنین کارت ویزیت هایی که دارای طلاکوب یا نقره کوب هستند یک حس خوب و یا لاچری بودن را به مخاطب میدهد.که مخاطب حس خوبی نسبت به

شما داشته باشد.

نمونه کارت ویزیت ها

کارت ویزیت ها هم در ابعاد های مختلف نیز اراعه داده میشوند.و هم در جنس های مختلف.که عبارت اند از

مستطیلی
ابعاد
4.8*8.5 cm
مستطیلی
ابعاد
6*9 cm
مربع
ابعاد
5.5*5.5 cm

نمومه کار های کارت ویزیت

چگونه کارت ویزیت خود را تهیه کنیم

چندین سایت وحود دارد که شما میتوانید با مراجعه به آنها کارت ویزیت خود را تهیه کنید.

سایت ما نیز (teamgraph) تمام سعی خود را کرده تا بهترین جنس و طرح هارا در این زمینه در اختیار شما دوستان عزیز بگزارد.

پس شما میتوانید با مراجعه به سایت ما با مقول ترین قیمت بهترین کیفیت را تهیه کنید.

نوشته مرتبط

ارسال نظر